Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Happy monday. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Happy monday. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Break time


I'm not a fan of a long term blogging break but sometimes real life draws my attention a lot. Must admit I don't like it and missed my blog but I have an excuse like for example: horse riding

Nie jestem fanem przerw w blogowaniu, ale czasem realne życie zasysa zbyt bardzo. Mam jednak w zanadrzu wymówkę w postaci:
jazdy konnej,


a little visit in a fire truck,
 
wizyty w prawdziwym wozie strażackim,



underwater world exploring,
 
odkrywania podwodnego świata,


some arts making,
 
oddawaniu się sztuce,


and F1 kinda,
 
i prawie jak F1


Ps.wish I had so much fun during this school break :P
 
 
Ps. szkoda, że ja się tak nie wybawiłam w te ferie :P

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Why I don't like Mondays...

Beacuse weekend is deffinatelly over and sometimes it is hard to get back on our week rush routine when I'm used to stay late at nights during weekends with knitting or crocheting and watching some good movies too.


Last weekend was very effective in such activities ;)
I'll be back here late afternoon (CET) to present you my latest patterns for cowl and hat :)
Just adding finishing touches in both patterns.
Stay tuned...

poniedziałek, 7 lutego 2011

poniedziałek, 24 stycznia 2011

Joanna's Kitten contest


That bright and so colorful drawing made by Joanna may be sweet addition for this blur winter weather here in sothern Poland but the most excited news is this drawing is taking a part in contest!!! I'm so proud for my girl and she is so happy with it :D Must admit that Joanna attend art classes in Zameczek under the supervision of Barbara Żelazna and this Kitten is chosen for contest by her. Joanna has a BLAST every thursday at art classes in Zameczek and Barbara Żelazna is so great art teacher so if you are near Kielce area I recommend those kind of fun for your little one or even for you.

Ten kolorowy obrazek narysowany przez Asiulka to taki mały gadżecik poprawiający tę ponurą zimową aurę panoszącą się po południowej Polsce zbyt długo, jak dla mnie, ale najważniejsze, że rysunek ów bierze aktualnie udział w konkursie!!! Nie muszę chyba dodawać, że jestem baaardzo dumna ze swojej córeczki, a moja mała artystka jest przeszczęśliwa z tego powoduZameczek i Panią Basię Żelazną, jest naprawdę oddaną nauczycielką :D Muszę dodać, że udział Asiulkowej pracy w konkursie to wynik jej uczęszczania na zajęcia plastyczne w Zameczku pod okiem przesympatycznej Barbary Żelaznej i ten kotek został właśnie przez nią wybrany.
Joasia nie może się wprost doczekać tych czwartkowych spotkań i jeśli mieszkacie gdzieś niedaleko Kielc to z czystym sumieniem mogę polecić Waszym pociechom albo też i Wam Zameczek i Panią Basię Żelazną, jest naprawdę oddaną nauczycielką.

poniedziałek, 26 lipca 2010

Hook coffe

Na dobry początek tygodnia...;)

poniedziałek, 2 marca 2009

Stop zimo!

Wiem, że wiele z Was ma zimy już serdecznie dość z różnych powodów, ale dominjącym wydaje się chyba być brak dobrego nasłonecznienia do robienia zdjęć, mnie to też doskwiera, ale z drugiej strony teraz zimą mam więcej czasu na dzierganie :)
By nieco osłodzić ten zimowy poniedziałek dodaję zdjęcie bałwankowego "terrorysty", może teraz zima się wystraszy??? Chociaż osobiście bardzo lubię bałwanki.

 

2008 - 2013 Koala Kids Fashion. All Rights Reserved.