jazdy konnej,
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Happy monday. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Happy monday. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 28 stycznia 2013
Break time
jazdy konnej,
Categories:
Happy monday
poniedziałek, 23 stycznia 2012
Why I don't like Mondays...
Beacuse weekend is deffinatelly over and sometimes it is hard to get back on our week rush routine when I'm used to stay late at nights during weekends with knitting or crocheting and watching some good movies too.

Last weekend was very effective in such activities ;)
I'll be back here late afternoon (CET) to present you my latest patterns for cowl and hat :)
Just adding finishing touches in both patterns.
Stay tuned...

Last weekend was very effective in such activities ;)
I'll be back here late afternoon (CET) to present you my latest patterns for cowl and hat :)
Just adding finishing touches in both patterns.
Stay tuned...
Categories:
Happy monday
poniedziałek, 7 lutego 2011
poniedziałek, 24 stycznia 2011
Joanna's Kitten contest
That bright and so colorful drawing made by Joanna may be sweet addition for this blur winter weather here in sothern Poland but the most excited news is this drawing is taking a part in contest!!! I'm so proud for my girl and she is so happy with it :D Must admit that Joanna attend art classes in Zameczek under the supervision of Barbara Żelazna and this Kitten is chosen for contest by her. Joanna has a BLAST every thursday at art classes in Zameczek and Barbara Żelazna is so great art teacher so if you are near Kielce area I recommend those kind of fun for your little one or even for you.
Ten kolorowy obrazek narysowany przez Asiulka to taki mały gadżecik poprawiający tę ponurą zimową aurę panoszącą się po południowej Polsce zbyt długo, jak dla mnie, ale najważniejsze, że rysunek ów bierze aktualnie udział w konkursie!!! Nie muszę chyba dodawać, że jestem baaardzo dumna ze swojej córeczki, a moja mała artystka jest przeszczęśliwa z tego powoduZameczek i Panią Basię Żelazną, jest naprawdę oddaną nauczycielką :D Muszę dodać, że udział Asiulkowej pracy w konkursie to wynik jej uczęszczania na zajęcia plastyczne w Zameczku pod okiem przesympatycznej Barbary Żelaznej i ten kotek został właśnie przez nią wybrany.
Joasia nie może się wprost doczekać tych czwartkowych spotkań i jeśli mieszkacie gdzieś niedaleko Kielc to z czystym sumieniem mogę polecić Waszym pociechom albo też i Wam Zameczek i Panią Basię Żelazną, jest naprawdę oddaną nauczycielką.
Categories:
Happy monday,
kids
poniedziałek, 26 lipca 2010
poniedziałek, 2 marca 2009
Stop zimo!
Wiem, że wiele z Was ma zimy już serdecznie dość z różnych powodów, ale dominjącym wydaje się chyba być brak dobrego nasłonecznienia do robienia zdjęć, mnie to też doskwiera, ale z drugiej strony teraz zimą mam więcej czasu na dzierganie :)
By nieco osłodzić ten zimowy poniedziałek dodaję zdjęcie bałwankowego "terrorysty", może teraz zima się wystraszy??? Chociaż osobiście bardzo lubię bałwanki.
By nieco osłodzić ten zimowy poniedziałek dodaję zdjęcie bałwankowego "terrorysty", może teraz zima się wystraszy??? Chociaż osobiście bardzo lubię bałwanki.
Categories:
Happy monday
Subskrybuj:
Posty (Atom)















