niedziela, 12 września 2010

Thomas Anders of Modern Talking Concert


Yesterday I went with Adrian to brand new renovated Kadzielnia amphitheater in Kielce to Thomas Anders of Modern Talking concert and both of us had a BLAST!!! It was so amazing to see my idol of childhood and hear all the hits of 80's, 90's and even new ones. I must admit that listening Thomas Anders/ Modern Talknig in live was even better than from CD! Not to mention how cool it was to hear all the 5500 people in Kadzielnia singing "Your'e My Heart Your'e My Soul" alone!!! LOL :)
In Anders repertoire was swinging jazz version of most popular hits and that were great too. He was pleased in Kielce and was saying about this beautiful amphitheater and best ever audience all the time LOL. Anyway he had great communication with 5500 crowd and because of that it was probably my best concert ever! The only downside is that I had to wrestle with hoarseness after the concert;)

Wczoraj wybrałam siię z Adriankiem na nowo wyremontowany amfiteatr na kieleckiej Kadzielni by posłuchać Thomasa Andersa z Modern Talking i obydwoje mieliśmy niezły ubaw! Wspaniale było zobaczyć idola z dzieciństwa i usłyszeć te wszystkiego hity z lat 80-tych i 90-tych, a nawet kilka najnowszych. Muszę nadmienić, że słuchanie Thomasa Andersa/Modern Talking in live było nawet lepsze niż z płyty. Wszyscy członkowie zespołu byli wspaniali z Andersem oczywiście na czele, nie mówiąc już o 5.5-tysięcznym tłumie śpiewającym bez Andersa "Your'e My Heart Your'e My Soul"!!! :)
Repartuar pomieścił także swingujące i jazzowe wersje niektórych przebojów, które również świetnie brzmiały. Cały czas mówił, że jest zachwycony kieleckim amfiteatrem i świetną 5500 publicznością, a skutkowało to wspaniałym kontaktem z tym tłumem i naszą świetną zabawą!!! Nigdy nie byłam na tak świetnie prowadzonym koncercie, a byłam na kilku, w większości polskich artystów. Jedynym minusem jest to, że musiałam się zmagać z chrypką po koncercie ;)

2 komentarze:

 1. Gdy ja wyprowadzałam się z Kielc (kilka lat temu, amfiteatr na Kadzielni był w nie najlepszym stanie. Muszę tam zajrzeć przy najbliższym pobycie jak pogoda pozwoli i zobaczyć jak wygląda po remoncie :-)
  A co do Thomasa Andersa ...do tej pory mam gdzieś taśmę magnetofonową z piosenkami Modern Talking,tylko słuchać nie ma na czym :-(
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mięto wybierz się tam koniecznie, wygląda teraz znacznie lepiej, klikając w link "amfiteatr na kieleckiej Kadzielni" w moim poście można sobie go obejrzeć. Koncerty zaczęły się tam dopiero od końca sierpnia, ale tak się rozkręcili, że teraz praktycznie co tydzień ktoś będzie występował, trzeba sobie tylko coś dla siebie wybrać :)
  Modern Talking też mam na kasetach i o dziwo ciągle jeszcze mam na czym słuchać, chociaż ze względu na jakość nie zdarza mi się to ;)

  OdpowiedzUsuń

 

2008 - 2013 Koala Kids Fashion. All Rights Reserved.