wtorek, 10 listopada 2009

Sweterki dla pewnego czworonoga ;)
Dwa ciepłe sweterki: jeden wełniany w mieszance czerwonego z fioletem, drugi akrylowy w stylu... jakby to nazwać... cyrkowym?! Hehe...
Czworonóg do sesji nie był pożyczany, jest to moja osobista sunia Yorczka, 2.5 letnia i wabi się Dori. Oczywiście jak każdy piesek bardzo lubi rozrabiać, najlepiej do spółki z dziećmi, ale jako modelka jest niezawodna, bardzo cierpliwa i posłuszna, śmiało mogę powiedzieć, że jest z niej kawał Super Modell.

Two warm doggie sweaters: woolly one from red violet yarn and the second is acrilic in a style... how can I name it... circus style?! LOL...
This Yorkie dog wasn't borrowed to photo session cause it's my very own yorkie girl. Her name is Dori and she is 2.5 yrs old. Dori likes to make mischief especially with kiddos but as a model she is the best, very patient and silent. I have to call her Super Modell.


No i fotka poniżej pokazuje o moich ostatnich poczynaniach w zamotanych, kilka bawełny medusy w kolorach czerwonym i czarnym, przecudna Angel, jest bardzo delikatna , moherkowa z minimalnymi wstawkami boucle w pięknym kolorze ciemnego dżinsu, a powstanie a niej Effie i DLG, na pierwszy rzut oka i dotyku w niczym nie przypomina 100% wełny, jest delikatna i mięciutka i posiada nutkę owczego zapachu, którym to się nasycam niemalże cały czas biorąc ją do rąk i nie mogę się już doczekać, kiedy ten zwitek stanie się szalem estońskim bym mogła czuć ten cudny zapach owczej wełenki na swojej szyi. Tu pytanie do innych dziergaczek szalowych: czy DLG po wypraniu też będzie tak pięknie pachnieć?

The pic below shows my latest actions of buying yarns from zamotane. A little bit of cotton yarns, great mohair Angel for my Effie and just georgeous DLG 100% with a bit of sheep smell but it isn't as havy as pure wool it's so soft and delicate that just can't wait to transform this furl into estonian shawl but also can't calrify when will that happen.

2 komentarze:

  1. gosh - though I like dogs and I like knitting, but dogs and knitting are not a combination for me! (though dog items turned great, Beti)
    But that purchase is something I definitely like!

    OdpowiedzUsuń
  2. ekstra sweterek ,tylko nie wiem czy pies szczęśliwy,ale wygląda ślicznie

    OdpowiedzUsuń

 

2008 - 2013 Koala Kids Fashion. All Rights Reserved.