Tak, tak strona działa już od paru dni, a ja wciąż dodaję linki i udoskonalam blog.
Potrzeba na te zabiegi sporo czasu i...nerwów stalowych, bo ja infomatykiem nie jestem, a jak każda z nas blogujących muszę metodą prób i błędów dodawać linki, bo jak tu żyć bez innych blogów? Nie da się poprostu ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz